O firmie

Belformat posiada 20 letnie doswiadczenie w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar na indywidualne zamówienie. Dla Ciebie stworzymy kuchnie, krojona na miare Twoich potrzeb . Dla Ciebie produkujemy z najlepszych materiałów, w najwyższej jakości. Na Swoją kuchnie otrzymasz najdłuższą na rynku bo 5 letnia gwarancję na meble. W naszej firmie znajdziesz najwyższą jakość za rozsądną cenę, 20 lat zobowiązuje o kuchniach wiemy wszystko, odwiedź nas, przekonaj się sam i skorzystaj z naszego doświadczenia. Dla nas jesteś najważniejszy.

Gwarancje

W kuchniach naszych stosujemy okucia Blumm z dożywotnią gwarancją.

Meble nasze produkowane są z nalepszych jakościowo materiałów (płyty marki Egger, Pfleiderer, Kronospam, Krono Swiss) co pozwala nam udzielać 5-letniej pisemnej gwarancji, którą to gwarancję klient otrzymuje każdorazowo na fakturze zakupu.

 

Kuchnie robione na wymiar to produkt, który nigdy nie będzie sprzedawany w internecie. Ten produkt wymaga myśli technicznej, obmiarów na miejscu u klienta i bezpośredniego zaangażowania się projektanta. Wymaga też dobrego montażu, który może zagwarantować tylko firma sprzedająca. Są to podstawowe wymogi gwarancyjne.

Przewiń w górę